TÜRMOB İş Birliğine Özel Halkbank Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi

TÜRMOB meslek mensuplarının alacakları ve mükelleflerinin ödemeleri Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi ile Halkbank güvencesi altında!

Halkbank-TÜRMOB İş Birliği

Halkbank Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi ile mal veya hizmet alımlarında; borçlunun ödemesi, alacaklının tahsilatı Halkbank güvencesi altındadır.

TÜRMOB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında, TÜRMOB meslek mensuplarının hizmet bedellerinin tahsilatları Halkbank güvencesinde! Halkbank Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi ile hizmetin başladığı andan ödemenin yerine getirileceği ana kadar TÜRMOB meslek mensuplarının tahsilatları ve mükellef firmalarının ödemelerini güvence altına alıyoruz.

İş birliği kapsamında mükellef firmalara özel olarak ödeme emri girişlerinde yıllık %1,00 komisyon avantajı sunulacaktır.

Sistemin Tarafları

İş birliği kapsamında TÜRMOB meslek mensupları ve mükellef firmalar sistemin taraflarıdır.

TÜRMOB Meslek Mensupları (Alacaklı)

Mükellef firmalarından olan hizmet bedellerini Halkbank güvencesi ile tahsil etmek isteyen TÜRMOB meslek mensuplarının, sisteme dâhil olması için Halkbank Ticari Vadesiz Mevduat Hesabı ve Kurumsal İnternet Şube Üyeliği olması yeterlidir.

Mükellef Firmalar (Borçlu)

TÜRMOB meslek mensuplarından aldığı hizmetin bedelini Halkbank güvencesi ile ödemek isteyen gerçek veya tüzel kişi firmalardır. Başvuruda bulunacak mükellef firmalara, Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi limiti tanımlanmalıdır.

Tarafların Yapması Gereken İşlemler

TÜRMOB meslek mensupları ve mükellef firmalar, sisteme katılım ve Halkbank güvencesi için aşağıdaki akış kapsamında hareket etmeliler;

Halkbank Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi detayları için tıklayınız.

Dijital Kredi Platformu’ndan Başvuru için tıklayınız.