Eczacı Paraf KOBİ'den;

Eczacı Destek Paketi!

Eczacı Destek Paketi

Halkbank'tan Eczacılara İlaç Gibi Destek Paketi!

Eczane Kredi Paketi, işletme sermayesi ihtiyacını doğuran her türlü ilaç alımları, tıbbi sarf malzemeleri alımları ile faaliyet giderleri gibi ihtiyaçların temini kapsamındaki harcamaların finansmanına yöneliktir.

Eczacı destek paketi ile eczacılara azami 1.500.000 TL’ye kadar avantajlı kredi imkânı!

Eczacı Destek Paketi;

 • Eczacı Kredisi (AET),
 • Birlik Logolu Eczacı Paraf KOBİ Kart,
 • Avantajlı POS Çalışma Koşulları,

olmak üzere 3 temel üründen meydana gelir. Bu paket sayesinde Eczacılara 1.500.000 TL'ye varan destek sunulmaktadır. (Bu limitin asgari %80’i Paraf KOBİ Kart olarak, azami %20’si ise Nakit Kredi olarak tahsis edilebilecektir.)

Eczacılara, 1.500.000 TL’ye kadar, azami 36 ay vadeli ve 6 ay ödemesiz dönemli, Aylık Eşit Taksitli kredi kullanma imkânı sunulacaktır. 

Tüm harcamaların tek bir kart üzerinden yapılabilmesine olanak sağlayan asgari 1.200.000 TL limitli Eczacı Paraf KOBİ, Eczacıların kullanımına sunulabilecektir.

Eczacı Paraf KOBİ Kart sahiplerinden ilk yıl kart ücreti alınmayacaktır.

Eczacı Paraf KOBİ için tıklayınız.

Türk Eczacıları Birliği (TEB) üyesi firmalara özel çalışma koşulları ile komisyonlu/valörlü POS kapsamında çalışmalarını sağlayacak farklı seçenekler oluşturulmuştur.

Firmalardan, sözleşme devam ettiği sürece hizmet komisyonu ve iş yeri katkı payı alınmayacaktır.

Eczacılara Yönelik POS seçenekleri için tıklayınız.

 • "Nefes Kampanyası" kapsamında herhangi bir işlem ücreti, vade farkı ya da komisyon talep edilmeden, 3 aya kadar öteleme kampanyası düzenlenecektir.
 • Eczacı Paraf KOBİ kart sahiplerine, yapılan harcamalardan işyeri katkısı oranında Paraf Para kazanımı,
 • Eczacı Paraf KOBİ kartlarına, tek kartta genel limit ve ana firma limiti kullanimi, ana firma limiti – genel limit geçişkenliği, peşin, vadeli, eşit taksitli işlemler, e-ticaret işlemleri, temassiz (online/offline) işlemler, dost hesap kullanimi, sonradan taksit özellikleri sunulacaktır.
 • Bayi limiti içerisinde serbest olarak vade belirleyebilme işlemi,
 • Eczacıların, Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden EFT/Havale işlemlerinden ve Şubede para yatırma işlemlerinden ücret alınmayacaktır.
 • Bankamız ile çalışmak isteyen Türk Eczacıları Birliği üyesi firmalar, çek karnesi kullanmak istediklerinde, kendilerindenherhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. 
 • Bankamız mülkiyetindeki cihazlar için 5.000 TL üzeri ciro yapan işyerlerinden aidat alınmayacaktır. Yazarkasa POS üzerine yapılan yüklemelerde POS aidatı, Bankamızın yürürlükte olan ücretinin yarısı olarak uygulanacaktır.
 • Nakit Kredi Komisyon İndirimi: Kullandırılacak Nakit Kredilerin komisyon oranında 60 baz puan indirim yapılacaktır.

*Eczacı Destek Paketinden yararlanabilmek için SGK tarafından yapılan ödemelerin Bankamız hesaplarına gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

*Eczacı Destek Paketinden yararlanan eczacıların Bankamızın aşağıdaki ürünlerini tanımlatmaları gerekmektedir. 

*Eczacı Destek Paketi’ne dahil olan ürünler aşağıda yer almaktadır; Tablo-1’in tamamı seçilirken Tablo-2’den en az 3 adet ürünün kredi kullanımından önce ya da kredi kullandırımından itibaren 2 ay içerisinde sağlıyor olması ve ECZACI PARAF KOBİ TROY KARTA sahip olması gerekmektedir. Sadece TROY Logolu Eczacı Paraf Kobi kartlardan yapılan harcamalarda Nefes Kampanyasından yararlanılabilecektir.

Eczacı Destek Kredisi Tanımlanması Gerekli Ürünler

Tablo 1

Tablo 2

POS

Güvenceli Dijital Ödeme Sistemi

Dost Hesap

Bireysel Kredi Kartı

2 adet Otomatik Ödeme

Çek Karnesi

Vergi SGK Ödemesi

Kiralık Kasa

 

BES

 

Ferdi Kaza Sigortası

 

POS Sigortası

 

Vadesiz Altın Hesabı

 

Kurumsal İnternet Bankacılığı