Eczacı Paraf KOBİ'den;

Eczacı Destek Paketi!

Eczacı Destek Paketi

Halkbank'tan Eczacılara İlaç Gibi Destek Paketi!

Kendi nam ve hesabına iş yapan eczane sahibi eczacılara yönelik indirimli faiz oranlı “Eczacı Destek Paketi” oluşturulmuştur.

Eczacı destek paketi ile eczacılara azami 500.000 TL’ ye kadar avantajlı kredi imkânı!

Eczane Kredi Paketi; Eczanelerin fatura karşılığı SGK’dan yapacağı tahsilat ile ilaç alımının yapıldığı firmalara yapacağı ödeme süreleri arasında doğacak finansman ihtiyaçlarının Bankamız tarafından karşılanması ve işletme sermayesi ihtiyacını doğuran her türlü ilaç alımları, tıbbi sarf malzemeleri alımları ile faaliyet giderleri gibi ihtiyaçlarının temini kapsamındaki harcamaların finansmanına yöneliktir.

Eczacı Destek Paketi;

  • Eczacı Kredisi (AET)
  • Eczacı Paraf KOBİ
  • Avantajlı POS Çalışma Koşulları

olmak üzere 3 temel üründen oluşmakta olup Eczacılara 500.000 TL'ye varan destek sunulmaktadır.

Eczacılara,  100 bin TL’ye kadar, azami 36 ay vadeli ve 6 ay ödemesiz dönemli Aylık Eşit Taksitli kredi kullanma imkanı sunulacaktır. 100 bin TL’yi aşan talepler ise, Eczacı Destek Paketi üst limiti kapsamında Bankamız mevzuatı çerçevesinde değerlendirilebilecektir.

Çek ve senet işlemleri yerine geçecek özellikte tüm harcamaların tek bir kart üzerinden yapılabilmesine olanak sağlayan azami 300 bin TL limitli Eczacı Paraf KOBİ, imzaları karşılığında Eczacıların kullanımına sunulabilecektir.

Eczacı Paraf KOBİ için tıklayınız.

Türk Eczacıları Birliği üyelerine özel, çalışma koşulları ile komisyonlu/valörlü veya ekonomik POS kapsamında çalışmalarını sağlayacak farklı seçenekler oluşturulmuştur.

Eczacılara Yönelik POS seçenekleri için tıklayınız.

Kullandırılacak Nakit Kredilerin komisyon oranında 50 baz puan indirim yapılacaktır. Paket kapsamında Eczacıların EFT/Havale ve para yatırma işlemlerinden ücret alınmayacaktır (Yatırım hesapları hariç).  

Ayrıca Eczacı Paraf KOBİ için kart ücreti de alınmayacaktır.

*Eczacı Destek Paketinden yararlanan eczacıların Bankamızın aşağıdaki ürünlerini tanımlatmaları gerekmektedir. 

*Eczacı Destek Paketi’ne dahil olan ürünler aşağıda yer almaktadır; Tablo-1’in tamamı seçilirken Tablo-2’den 2 ürün seçimi yapılmalıdır.

Eczacı Destek Kredisi Tanımlanması Gerekli Ürünler
Tablo 1 Tablo 2
POS Bireysel Kredi Kartı
Eczacı Paraf KOBİ Çek Karnesi
Dost Hesap Kiralık Kasa
2 adet Otomatik Ödeme  
POS Sigortası  
İnternet Bankacılığı  
Vergi SGK Ödemesi