Fikirler HUBrica’da Büyür

HUBrica

Halkbank, girişimcilik alanında yepyeni bir hikâye yazmaya başlıyor. Halkbank bünyesinde faaliyete geçen “HUBrica Hızlandırma Programı”, Türkiye’nin girişimcilerini hızlandırmak ve büyütmek için yola çıkıyor. Kapılarını ilk olarak fintech girişimcileri için açan HUBrica’da Halkbank-YTÜ Startuphouse iş birliği ile girişimcilere birçok fırsat sunuluyor. İşte HUBrica’nın heyecan verici ilk programına dair detaylar:

Programın Hedefleri

HUBrica’nın ilk programı, finansal teknoloji alanında çığır açacak projeleri keşfetmeyi, girişimleri süratle geliştirip yurt içi ve global pazarlarla tanıştırmayı hedefliyor. Finans için analitik ve yapay zekâ çözümleri, finans dünyası için mobil çözümler, daha önce bir bankayla tanışmamış müşteri kitlesi ile B2B ve perakende sektörü için finansal çözümler, finansal bakım hizmetleri, sürdürülebilir bankacılık çözümleri, engelsiz bankacılık çözümleri ve e-ticaret çözümleri başta olmak üzere, müşteri verimini artıracak, rekabet ve maliyet avantajı sağlayacak tüm fintech girişimleri HUBrica’ya bekleniyor.

Programın Sundukları

HUBrica’ya seçilecek girişimlerin, alanında uzman eğitmen ve mentorlardan alacakları desteğin yanında, Founders Forum, Başarılı Girişimci Buluşmaları, Case Study Workshopları, Yatırımcı Buluşmaları ve Halkbank Yöneticileriyle Sohbet Buluşmaları gibi zengin etkinliklerle birlikte üst düzey network kurma imkânı da bulunuyor. Bunun yanı sıra, uygun bulunan girişimlere yurt içi ve yurt dışı ofis kullanımı, teknoloji harcamalarında destekler ve çeşitli platformlar aracılığıyla yatırım alma fırsatları da sunuluyor.

Program Stratejileri

Temeli öğret, ihtiyacı anla, eğitim ve mentorlukla zenginleştir, network oluştur ve globale ulaştır başlıklarından hareketle gerçekleştirilecek HUBrica’da amaç; girişimcilerin hızla gelişmesi, ürünlerini pazarlamaya ve satışa hazır hale getirmesi.

Başvurular

HUBrica’nın finansal teknoloji girişimlerine yönelik ilk programı için başvurular 4 Mart – 7 Nisan 2024 tarihleri arasında alınıyor.

Bir Adım Öteye

Tüm bu saydıklarımız dışında HUBrica programında sizi bambaşka sürprizler de bekliyor!