Girişimci Kredileri

Girişimciliğe yeni başlayanlar Halkbank'a!

Girişimci Kredileri

Girişimcilerin yeni iş kurmaları ve ekonomik hayata katılmalarını desteklemek amacıyla Girişimci Kredisi ürününü geliştirdik.

Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Halkbank Girişimci Kredileri” ile hayat buluyor!

Farklı deneyimlere ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuyoruz. Girişimci Kredilerimiz ile üniversite mezunu genç girişimcilerden teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpazede girişimcileri destekliyoruz.

Kredi Seçenekleri

Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre; 

ürünlerimizi uygun vade, avantajlı faiz oranları ve ödemesiz dönemli geri ödeme seçenekleri ile girişimcilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Herhangi bir faaliyeti ya da kendine ait iş yeri olmayıp edindiği tecrübeler doğrultusunda kendi işini kurmak isteyen, eğitimini aldığı iş kolunda kendi iş yerini açmak isteyen veya bir iş fikrine dayalı olarak faaliyet gösteren ve bu faaliyetlerini büyütmek isteyen tüm girişimciler bu kredilerden faydalanabilecektir. Başvuruda bulunabilmek için aşağıdaki koşulların sağlanması gerekmektedir:

  • Şirket kuruluşunun tamamlanarak, gerekli belgeler ile şubelerimizden kredi başvurusunun yapılması gerekmektedir.
  • Şirketin tüzel kişi olması halinde, başvuru esnasında asgari %50 hisseye sahip ortak/ortakların faydalanmak istenilen Girişimci Kredisi kriterlerini sağlaması gerekmektedir.
  • Tüzel kişi şirketlerde birden fazla kişinin Girişimci Kredisi kriterlerine uygun olması halinde, toplamda bir girişimci için belirtilmiş limit kadar kredi kullandırılabilecektir.

*1 yıllık faaliyet süresini tamamlayan ve cirosu 10 milyon TL’yi aşmayan girişimciler, Dijital Kredi Platformumuz aracılığıyla Girişimci Kredi Paketi’ne başvurabilir.

Girişimcilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek olduğumuz gibi, işlerinin büyümesine ve sürdürülebilmesine destek olmak amacıyla ücretsiz olarak finansman dışı destekler de sunulabilecektir.

  • Bankacılık işlem muafiyeti
  • Teknokent kira desteği
  • Uzman danışmanlık desteği
  • Halkbankkobi gelişim eğitim desteği
  • Halkbankkobi fırsatları