Ana Görsel 1120x600 Kopyası

Esnafın yeteneklerini sergilediği 5 aktivite

Sohbet

Esnaf sohbeti bir başkadır. Bunu bilmeyen ya da deneyimlemeyen yoktur. Onlarla her konuda sohbet edebilir ve yaptığınız sohbetten gerçek anlamda keyif alırsınız. İnsanı sıkmayan ve her seferinde yeni bilgiler kazanmamızı sağlayan bu sohbetler, esnafımızın dünya görüşünün ve bilgi haznesinin genişliğini bizlere gösterir. Bu sohbetler oldukça keyifli ve faydalı geçer.

Adsız Kopyası

Adsız Kopyası

Yemek

Bilinen bir başka gerçek, esnafın asla kötü yerden yemek yemeyeceğidir. Esnaf lokantalarında her zaman lezzetli yemek çıkar, esnafın yoğun olarak yemek yediği yerlerde yemek kalitesi yüksektir. Bu yüzden esnafla iç içe olan, bu grubun ağırlıklı olarak yöneldiği restoranlarda gönül rahatlığıyla yemek yiyebiliriz. Lezzetli ve keyifli bir deneyim garanti görünüyor.


Pazarlık

Gün içinde çok sayıda pazarlığın bir parçası olan esnafımız elbette bu işte de uzmanlaşmıştır. Milletimize özgü bu güzide işin tüm inceliklerini bilen esnafımız, pazarlığın her iki tarafında da oldukça iyi performans sergiler, her cephede savaşı kazanır. Yakın zamanda sıkı pazarlık yapmanız gereken bir alışverişte yer alacaksınız, yanınızda mutlaka bir esnaf dostunuzu götürmeniz şiddetle tavsiye edilir.

Adsız Kopyası

Adsız Kopyası

Alışveriş

İş hayatı, ürün satışıyla geçen esnafımız, yapacağı alışverişlerde de hünerlerini sergiler. Malın iyisinden, kötüsünden ve kalitelisinden anlayan esnafımız için doğru alışveriş kararları vermek oldukça kolaydır. Onun yönlendirmeleriyle en doğru ürünleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Yani özetle bir esnaf tanıdığınız varsa alışverişlerde sırtınız asla yere gelmez. Onlara güvenin.


Münazara

Esnaf, insan sarrafıdır. Karşı tarafı iyi tanır ve onu başarıyla analiz eder. Durum böyle olunca ikili diyaloglarda ve tartışmalarda kazanmama ihtimali yoktur. Sizi ikna etmeyi başarır ve içinde yer aldığı tüm münazaralardan alnının akıyla çıkar. İkna yeteneği ve iletişim kabiliyetleri sayesinde esnafımız, münazaraların yegâne kazananı olmayı fazlasıyla hak ediyor. 

Adsız Kopyası