2400x572

Dükkanların olmazsa olmaz konfor öğeleri

Tavla

Mazisi oldukça eski olan tavla oyunu, bir dükkanın olmazsa olmazlarındandır. Stres alır, komşu esnaflarla oynanır, keyifli vakit yaratır. Bir de yanında çay olursa eğlence iyice katlanır. Bu köklü gelenek, esnafın konforunda önemli rol oynar.

Madde Kopyası

Madde Kopyası

İskemle

Dükkanların artık neredeyse demirbaşlarından biri haline gelen iskemleler, esnafın zor gün kurtarıcısıdır. Aniden gelen misafir, yorgun bir müşteri veya dükkana gelen eş, dost bu iskemlelerde soluklandırılır. İskemleler, kimi zaman ise komşu esnafla yapılan en keyifli sohbetlere aracılık eder.


Televizyon

Dükkanda geçen koca bir gün, can sıkıntısını da elbette beraberinde getirecektir. Bu duruma karşı en etkili ilaçlardan biri olan televizyonlar, hemen her dükkanda görebileceğiniz eşyalardandır. Bu televizyonlarda genellikle bir haber kanalı veya yeşilçam filmi açık olur. Dükkana gelenlerin gözü sıklıkla televizyon ekranına kayar.

Madde Kopyası

Madde Kopyası

Eskimiş koltuk

Eskimiş koltukların rahatlığı bir başkadır. Esnaflar ise bunu en iyi bilen kişilerdir. Herhangi bir dükkanın içinde veya bahçesinde böyle koltuklara denk gelirseniz mutlaka konforunu deneyimleyin. Pişman olmayacaksınız. Yeni nesil çok sayıda koltukta bu konforu bulamayabilirsiniz. Bizden söylemesi.


Mini Buzdolabı

Bazen mini bir buzdolabı, bazen ise şarküteri dolabı. İşletme sahipleri en güzel yiyeceklerini ve içeceklerini bu dolaplarda saklar, ihtiyaç zamanında onları çıkarıp tüketir. Mini bir dolabın ne kadar değerli olabileceğini bir esnafla konuştuğunuzda en iyi anlarsınız. Bu dolaplar, dükkanlarda önemli görevler üstlenir.

Madde Kopyası