Mobil Bankacılık

Mobil Bankacılık

Halkbank Mobil Bankacılık Uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Nasıl giriş yapabilirim?

Uygulama içinden ulaşacağınız Mobil Şube’ye müşteri numarası, Dijital Parola ve şifre ile giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ŞifreÇiz şifreniz sayesinde müşteri numarası ve Dijital Parola’nıza gerek kalmadan Mobil Şube’ye hızlı ve kolayca giriş yapabilirsiniz.

Hangi işlemleri yapabilirim?

Halkbank Mobil ile dilediğiniz zamanda ve yerde hesap hareketlerinizi takip edebilir, EFT ve havale yapabilir, kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Kredi kartı borcu, fatura ödeme, yatırım işlemleri ve çok daha fazlası Halkbank Mobil’de sizi bekliyor.

Nasıl İndirebilirim?

Halkbank Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz. 

Google Play Store'dan indirmek için tıklayınız.

Apple Store'dan indirmek için tıklayınız.

Nedir?

Paraf Mobil, kart işlemlerinizi ve kampanya takiplerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman güvenle gerçekleştirebildiğiniz, kampanyalara katılım sağlayabildiğiniz uygulamamızdır.

Nasıl İndirebilirim?

Paraf Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki ikonlara tıklayınız.

Google Play Store'dan indirmek için tıklayınız.

Apple Store'dan indirmek için tıklayınız.