Girişimci Kredileri

Girişimciliğe yeni başlayanlar Halkbank'a!

Girişimci Kredileri

Girişimcilerin yeni iş kurmaları ve ekonomik hayata katılmalarını desteklemek amacıyla Girişimci Kredisi ürününü geliştirdik.

Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Halkbank Girişimci Kredileri”  ile hayat buluyor!

Farklı deneyimlere sahip ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuyoruz. Girişimci Kredilerimiz ile,  girişimcileri,  üniversite mezunu genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile destekliyoruz.

Kredi Seçenekleri

Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre; 

ürünlerimizi uygun vade, avantajlı faiz oranları ve ödemesiz dönemli geri ödeme seçeneklerinin yanında kredi için maddi teminat tesis edemeyen girişimcilere tek kefille kredi kullanabilme imkânı sunuyoruz.

Başvuru tarihi itibariyle, 2 yılı aşmamak üzere ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendine ait bir işyeri olmayıp kendi işini kurmak isteyen girişimciler faydalanabilmektedirler.

*Girişimci Kredilerimizden faydalanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması ve gerekli belgeler ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Girişimcilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek olduğumuz gibi, işlerinin büyümesine ve sürdürülebilmesine destek olmak amacıyla ücretsiz olarak finansman dışı destekler de sunulabilecektir.

  • Bankacılık İşlem Muafiyeti ,
  • Teknokent Kira Desteği,
  • Uzman Danışmanlık Desteği,
  • Halkbankkobi Gelişim Eğitim Desteği,
  • Halkbankkobi Fırsatları,