Kolaymutabakat

KOBİ’LERE ÖZEL KOLAYMUTABAKAT.COM'DA

 
HEDİYE 1.000 KONTÖR VE % 30 İNDİRİM FIRSATI!
 
Halkbank ile Kolaymutabakat arasında KOBİ’lerin, mutabakat işlemlerini internet ortamından yapmalarına imkan sağlayacak işbirliği gerçekleştirilmiştir. Böylece KOBİ’ler elle gerçekleştirdikleri mutabakat işlemlerini dijital ortamdan kolaylıkla gerçekleştirebilecektir. Kampanya kapsamında KOBİ’ler, kolaymutabakat.com tarafından sağlanacak mutabakat hizmetinden indirimli olarak yararlanacak olup 1 kontör ile 1 mutabakat işleminin gerçekleştirildiği uygulama için KOBİ’ler, 1.000 kontör hoşgeldin hediyesi ve Paket alımlarında % 30 ilave indirim ayrıcalığından yararlanacaktır.

KOBİ’ler, halkbankkobi.com.tr üzerinden alacakları Kampanya Kodunu, Kolaymutabakat.com’a ibraz ederek kampanyadan yararlanabileceklerdir. Kampanya detayları, katılım şartları ve yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır;

KOLAYMUTABAKAT KAMPANYASI


Kolaymutabakat.com şirketlerin kağıt üzerinden işleyen ve elle yapılan mutabakat işlemlerini (BA/BS Mutabakat, Cari Mutabakat, Bakiyesiz Mutabakat), elektronik ortama taşıyan ve kolaylıkla yapılmasını sağlayan bir uygulamadır. Kolaymutabakat, KOBİ’lerin elle yaptıkları tüm mutabakat süreçlerini web üzerine taşıyarak; iş gücünden, kağıt, faks ve telefon masraflarından ortalama %40 oranında tasarruf ve mutabakatın sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlayarak, KOBİ’lerin iç kontrol süreçlerini güçlendirmeye ve vergi risklerinden korunmalarına yardımcı olmaktadır.
 
 
Kampanya kapsamında KOBİ’lere sunulacak paket ve indirimler aşağıda yer almaktadır;
 
  *1 kontör ile 1 mutabakat işlemi gerçekleştirilmektedir.
 
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

  • Kampanya 25.03.2019-30.09.2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya, sadece halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ’ler katılabilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınacak paket bedellerine ilişkin ödemenin Halkbank Kredi Kartlarıyla veya Kolaymutabakat’ın Halkbank’taki hesabına yapılması gerekmektedir.
KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

  • Halkbankkobi.com.tr'ye üyelik girişi yaparak kampanyaya katılınız,
  • Kampanya Kodunuzu aşağıdaki linkten istenen diğer bilgiler ile birlikte Kolaymutabakat.com’a ibraz ediniz.
 
*TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş., kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir. İş bu kampanya kapsamında satın alınacak mal ve hizmetler ile ilgili olarak KOLAY MUTABAKAT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ VE DANIŞMANLIK A.Ş. ile KOBİ arasında doğacak ihtilaflarda, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. taraf olmayacağı gibi satın alınan mal ve hizmetlerin ayıbı ve kusuru ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. KOBİ'lerin bu konudaki taleplerinin sorumlusu KOLAY MUTABAKAT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ VE DANIŞMANLIK A.Ş.'dir.

FIRSAT KUPONU
Kolaymutabakat
Kolaymutabakat
Fırsat Kodu
login
"Kampanyadan yararlanmak için Fırsat Koduyla birlikte www.kolaymutabakat.com üzerinden başvuru yapmalısınız."
Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.