Ideasoft Kampanyası

DİJİTALLEŞMEK VE İŞİNİ E-TİCARET İLE BÜYÜTMEK İSTEYEN KOBİ’LERE ÖZEL
E-TİCARET KAMPANYASI

Halkbank ile Google partneri Ideasoft arasında gerçekleştirilen işbirliği ile KOBİ’lere Özel E-Ticarete Geçiş Kampanyası başlatılmıştır. Kampanya kapsamında işini dijital ortama taşımak isteyen KOBİ’lere E-ticaret paketi alımında %50’ye varan indirim, ayrıcalıklı çözümler ve finansman desteği sunulacaktır.

Idesoft’tan E-ticaret Paketi Alan KOBİ’lere %50’ye Varan İndirim

KOBİ’ler, Ideasoft’un E-Ticaret Paketleri’ni %50’ye varan indirim ile satın alarak işlerini dijital ortama taşıyarak sanal mağaza sahibi olabilecek ve birçok pazaryerinde ürünlerini kolaylıkla sergileyebilecektir. Ayrıca Ideasoft tarafından proje kapsamında KOBİ’lere eğitim, danışmanlık, teknik destek, Google reklam ve optimizasyon hizmetleri verilecektir.

Halkbank’tan KOBİ’lere Özel E-Ticaret Kredi Paketi

Halkbank ise E-Ticarete geçmek isteyen KOBİ’lere özel oluşturduğu E-Ticaret Kredi Paketi ile KOBİ’lerin E-Ticarete geçiş aşamasındaki finansman ihtiyaçlarına özel E-Ticaret Kredisi ve bu alandaki faaliyetleri için Sanal POS, Hediye Bankacılık İşlem Paketi gibi çözümler sunmaktadır.

Kampanya Kapsamındaki Ideasoft E-Ticaret Paketleri

Kampanya kapsamında İdeasoft KOBİ’lere Entegre Paket ve Platinium Paket çözümlerini aşağıdaki seçeneklerle sunacaktır.

Aşağıda yer alan 4 paket seçeneğinden dilediğinizi seçerek 1 günde ürünlerinizi internetten satmaya başlayabilir

  • Google Adwords Hediyeli Entegre ve Platinium Paketler

  • Google Adwords Taahhütlü Ücretsiz Entegre ve Platinium Paketler

 

Kampanya Detayları

  • Kampanya 30 Temmuz 2018-31 Ocak 2019 arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki Kampanyaya Katıl bölümünden alacağınız Kampanya Kodunu İdeasoft’a aşağıdaki linkten ibraz etmeniz ve ödemenizi Halkbank Kredi Kartı ile veya İdeasoft’un Halkbank’taki hesabına gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

            https://www.ideasoft.com.tr/sayfa/halkbank/

  • Kampanya kapsamında Halkbank E-Ticaret Kredi Paketi’nden yararlanmak için İdeasoft’tan alacağınız proforma fatura ile size en yakın Halkbank şubemize başvurmanız gerekmektedir.

             E-Ticaret Kredi Paketi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 *TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. İş bu kampanya kapsamında satın alınacak mal ve hizmetlerle ilgili olarak IDEASOFT YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş(Ideasoft) ile müşteri arasında doğacak ihtilaflarda, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.  taraf olmayacağı gibi satın alınan mal ve hizmetlerin ayıbı ve kusuru ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

FIRSAT KUPONU
Ideasoft Kampanyası
Ideasoft Kampanyası
Fırsat Kodu
login
Kampanya 20.03.2018 tarihine kadar geçerlidir.