• Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi

Esnaf odası/dernek/birlik üyesi ticari taksi, taksi dolmuş ve minibüs işletmecilerinin, plaka/hat alımlarının, ticari araç/servis aracı alımlarının ve işletme kredisi ihtiyaçlarının finansmanı amacıyla Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi ürününü oluşturduk.

Kredi kapsamında Plaka Hat Alım Kredisi, Plaka Teminatlı İşletme Kredisi, Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi, Servis Aracı Alım Kredisi seçeneklerini 60 aya varan vadelerle sunuyoruz.

Şoför esnafına kullandırılacak olan plaka teminatlı kredilerle ilgili esaslar;

1) Plaka/Hat Alım Kredisi

Oda/Dernek/Birlik üyesi ticari taksi, taksi dolmuş, minibüs işletmecilerine azami 60 ay vadeli AET olarak kullandırılmaktadır.

2) Plaka Teminatlı İşletme Kredisi

İstanbul il sınırlarında faaliyet gösteren ticari taksi, taksi dolmuş esnafına araç bakım-onarım giderleri, lastik, yedek parça ve diğer ihtiyaçlarının finansmanı amacıyla kullandırılmakta olup azami vade 60 aydır.

3) Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi

Ticari taksi, taksi dolmuş ve minibüs işletmecilerinin sıfır (0) km ve 2. el ticari araç alımları için uygun vade seçenekleriyle kullandırılmaktadır.

4) Servis Aracı Alım Kredisi

Oda/Dernek/Birlik üyesi servis taşımacılığı yapan işletmecilerin sıfır (0) km ve 2. el servis aracı alımlarının finansmanı amacıyla uygun vadelerde kullandırılmaktadır.

Bu ürünümüz ile ilgileniyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;