İşini Dijital Dünyada Büyütmek İsteyen KOBİ'lere Özel E-Ticaret Kredi Paketi

KOBİ'lerimize dijital dünyanın kapılarını açıyoruz!
 
Elektronik ticarete adım atarak ürünlerinin tanıtımını yapabileceği, yeni müşteri edinebileceği rekabetçi bir sanal mağazaya sahip olmak isteyen KOBİ’lere destek olmak amacıyla “E-Ticaret (Elektronik Ticaret) Kredi Paketi’’ ürünü oluşturulmuştur.
 
KOBİ’lerin e-ticaret alanında etkinliklerini artırmaları amacıyla oluşturulan, sanal mağaza kurulum, danışmanlık, reklam vs. hizmetlerden faydalanmak isteyen KOBİ'lere E-Ticaret Kredi Paketi kapsamında aşağıdaki çözümler sunulacaktır;
 1. E-Ticaret Kredisi,
 2. Ticari Kredi Kart/KMH,
 3. Sanal POS,
 4. Hediye Bankacılık İşlemleri Masraf Paketi
 5. KOBİ'lere Özel Ideasoft'ta %50 İndirimli Dijital Mağaza Kampanyası
 6. Danışmanlık ve Eğitim Desteği

1. E-Ticaret Kredisi

Bankamızın anlaşmalı olduğu satıcı firmalardan satın alınacak elektronik ticaret paketlerinin finansmanı ve yazılım, reklam, entegrasyon, danışmanlık, eğitim, optimizasyon vb. harcamalar kredi konusu olabilecektir. Bankamızın anlaşma yapmadığı firmalardan satın alınacak elektronik ticaret paketleri krediye konu olamayacaktır.
 
E-Ticaret Kredisi Özellikleri
 • Kredinin vadesi azami 24 aydır.
 • Kredinin üst limiti 50.000 TL’dir.
 • Kredi TL ve AET (Aylık Eşit Taksitli) olarak kullandırılacaktır.

Anlaşmalı Satıcı Firmalar

 • Ideasoft Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2. Ticari Kredi Kartı/KMH

E-Ticaret Kredisi’ne ilave olarak paket kapsamında KOBİ’lere KMH ve/veya Ticari Kredi Kartı verilebilecektir.
 
Paket kapsamında tahsis edilecek KMH ve Ticari Kredi Kartı limiti toplamı azami 50.000 TL olacaktır.
 
KMH (Dost Hesap)
 
Hesabınızda para olmasa da ödemelerinizi yapan kredili mevduat hesabı Dost Hesap ile; çek, fatura, vergi ödemelerinizi,  havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza bağlı Bank24 kartı ile Halkbank Bank24'lerinden haftanın 7 günü 24 saat nakit avans da çekebilirsiniz.
 
Halkbank’ta bir Dost Hesap açtırın, ihtiyaç duyduğunuzda hiçbir prosedürle uğraşmadan kredinizi kullanın.
 
Ticari Kredi Kartı
 
Yurt içinde ve yurt dışında, ofis malzemesi alımından, iş seyahatlerinize ait konaklama masrafına kadar, iş yerinize ait harcamalarınızı, Halkbank Ticari Kredi Kartları ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir, birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

3. Sanal POS

E-Ticaret Kredi Paketi kapsamında Bankamızca gerçekleştirilecek değerlendirme sonucunda uygun görülen firmaların E-ticaret sitesine Sanal POS hizmeti Bankamız tarafından verilebilecektir.
 
Paket kapsamında verilecek Sanal POS hizmetinde;
 • İlk kurulumda alınan yıllık işlem maliyeti,
 • 1 yıl boyunca Sanal POS aidatı

alınmayacaktır.

4. Hediye Bankacılık İşlemleri Masraf Paketi

E-Ticaret Masraf Paketi
 
Bankamızdan, E-Ticaret Kredisi kullanan, İnternet Bankacılığı üyesi olan ve en az 2 adet Otomatik Ödeme talimatı veren müşterilerimize  detayları aşağıda yer alan E-Ticaret Masraf Paketi 6 boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.

E-Ticaret Masraf Paketi
İşlemler
Halkbank Şubelerinden
Aylık Paket Fiyatı
EFT
5 Adet
6 Ay
Ücretsiz
Havale
10 Adet
Çek Karnesi (TL)
1 Adet
Diğer Banka/Bankamız Çek Tahsilatı
Sınırsız*

 * 499 ile sınırlıdır.

5. KOBİ'lere Özel %50 İndirimli Dijital Mağaza Kampanyası

Halkbank-Ideasoft işbirliği kapsamında başlatılan E-Ticaret Kampanyası ile Google partnerlerinden Ideasoft'tan e-ticaret paketi ile eğitim, danışmanlık, teknik destek, Google reklam ve optimizasyon hizmetleri satın alan KOBİ'lere %50 indirim ayrıcalığı sunuyoruz.
 
İdeasoft
 
E-Ticaret Kampanyası'na katılmak için tıklayın.

6. Danışmanlık ve Eğitim Desteği

E-ticaret konusunda KOBİ’ler, halkbankkobi.com.tr’de yer alan uzman danışmanlarımızdan istedikleri zaman destek alabileceklerdir. Aynı zamanda halkbankkobigelisim.com.tr’deki online eğitimlerden ücretsiz yararlanabileceklerdir.
 
Ayrıca satıcı firma tarafından E-Ticaret Paketi için teknik destek, danışmanlık, online ve yüz yüze eğitimler verilecektir. Belirli dönemlerde Bankamızın belirleyeceği müşterilere yönelik seminerler düzenlenecektir. İdeasoft tarafından verilen eğitim ve etkinliklere aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.
Bu ürünümüz ile ilgileniyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;