KOBİ İş Geliştirme Kredisi

İşini Geliştirmek İsteyen KOBİ'lere, Halkbank'tan KOBİ İş Geliştirme Kredisi!
 
KOBİ’lerin işlerini geliştirmelerine ve büyümelerine destek olmak, yeni iş imkanları yaratabilme kapasitelerini artırmaya teşvik etmek amacıyla “KOBİ İş Geliştirme Kredisi” oluşturulmuştur.

KOBİ’lerin işlerini geliştirmelerini, büyümelerini destekleyecek, verimlilik artışı sağlayacak rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltecek projeleri ve faaliyetleri kredinin konusu olabilecektir.

İndirimli Faiz Oranlı KOBİ İş Geliştirme Kredisi ile;

  • Şube ağının genişletilmesi, yeni şube açılışı, tadilat, dekorasyon vb. giderlerin finansmanı,
  • Eğitim ve danışmanlık giderlerinin finansmanı,
  • E-ticaret sitesi kurulumu, reklam, danışmanlık giderlerinin finansmanı,
  • KOBİ’lerin yurt içi ve yurt dışı pazar paylarını artırmak amacıyla tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi için yurt dışında ya da yurt içinde düzenlenen fuarlara iştirak eden firmaların fuar katılım giderlerinin finansmanı,
  • Firmaların, ISO Kalite Standartları Belgesine sahip olmalarını (HACCP, BRC, IFS, EUROGAP, ISO 9000, 14000, 18.000, ISO 22000 kalite standartları) ve CE (Conformite Europeene) işaretini almalarını teşvik etmek için harcamalarının finansmanı, 
  • Firmaların, projelendirilmiş yeni ürün tasarımı, mevcut ürünün geliştirilmesi/ iyileştirilmesi amacıyla;  İşçilik, enerji, proje, ARGE giderleri, telif hakkı, endüstriyel tasarım tescili,  patent veya marka almak, ambalaj ve reklam vb. harcamaların finansmanı sağlanacaktır.

Kredinin Özellikleri

Kredi Limiti: Proje bazında KOBİ'lerin ihtiyacına ve kredi değerliliğine göre belirlenecektir.
Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli veya 3 Ayda Bir Eşit Taksitli
Kredi Vadesi: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam 60 aya varan vade.

Ücretsiz Sunulacak Ürün ve Hizmetler

1. İş Geliştirme Masraf Paketi 

Krediden faydalanacak KOBİ'lere detayları aşağıda yer alan İş Geliştirme Masraf Paketi 6 boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.

İş Geliştirme Masraf Paketi
İşlemler
Halkbank Şubelerinden
Aylık Paket Fiyatı
EFT
5 Adet
6 Ay
Ücretsiz
Havale
10 Adet
Çek Karnesi (TL)
1 Adet
Diğer Banka/Bankamız Çek Tahsilatı
Sınırsız*

* 499 ile sınırlıdır.

2. İşletme Siber Risk Sigortası

Firmaların, ticari faaliyetlerinde ve siber dünyada meydana gelebilecek anlaşmazlıklarında yasal haklarını savunma sürecini yöneten ve siber dünyada saygınlıklarına zarar getirecek durumları teminat altına alan hukuksal koruma ve siber risk teminatları ile birlikte Ferdi kaza teminatı içeren özel sigorta ürünü oluşturulmuştur. KOBİ İş Geliştirme Kredisi kullanan firmalara “İşletme Siber Risk Sigortası” ürünü hediye edilecektir.

Bu ürünümüz ile ilgileniyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;