HALKBANK'TAN KOBİ’LERE BÜYÜK DESTEK

 
SIFIR FAİZLİ ALİBABA.COM ÜYELİK KREDİSİ
 
Halkbank ile dünyanın önde gelen e-ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye temsilcisi E Glober Dijital Ticaret ve Yatırım A.Ş. (Tradefive) arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır. 
 
Halkbank bu işbirliği ile KOBİ'lerin e-ihracata adım atmasına imkan sağlarken, ihracatçı firmalarımızın ise yeni pazarlara açılmalarına destek olmaktadır. Bu destek ihracat menzilimizin genişlemesi sonucunda ülkemizin ihracat hedeflerini yakalamasına katkı sağlayacaktır.
 
İşbirliği kapsamında Alibaba Türkiye temsilcisi E Glober Dijital Ticaret ve Yatırım A.Ş. tarafından Halkbank’a özel avantajlı Alibaba.com üyelik paketleri (Global Gold Supplier Basic Paket, Global Gold Supplier Standart Paket ve Global Gold Supplier Premium Paket) oluşturulmuştur. Halkbank ise bu işbirliği doğrultusunda oluşturduğu Sıfır Faizli Alibaba.com Üyelik Kredisi ile firmaların Alibaba.com’a ilk kez üye olmaları ya da mevcut üyeliği bulunan firmaların üyeliklerini yenilemelerine destek sağlamaktadır.
 
KOBİ'LERE SUNULACAK ÇÖZÜMLER


KOBİ'ler başta olmak üzere firmalarımızın, e-ticaret alanında etkinliklerini artırmaları, e-ihracata adım atmaları ve yeni pazarlara açılmaları amacıyla aşağıdaki çözümler sunulacaktır;
 
1. Halkbank’a Özel Alibaba.com Üyelik Paketleri
2. Sıfır Faizli Alibaba.com Üyelik Kredisi
3. İndirimli Dış Ticaret Paketi
4. Danışmanlık ve Eğitim Desteği
 
Detaylı bilgi için tıklayınız.
 
KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

  • Halkbank'a Özel Alibaba.com Üyelik Paketleri için E Glober (Tradefive)'a aşağıdaki link veya telefon numarasından başvurunuz.
 
Başvuru numarası: 0212 709 6964
 
  • Tradefive'dan Alacağınız Kredilendirme Yazısı ve Proforma Fatura ile Sıfır Faizli Alibaba.com Üyelik Kredisi için Halkbank Şubelerine başvurunuz.
Bu ürünümüz ile ilgileniyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;