TÜRMOB Kredi Destek Paketi

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği ile Bankamız arasında TÜRMOB üyelerinin finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarla karşılanması konusunda 30.06.2020 tarihine kadar geçerli protokol imzalanmıştır.

Protokol kapsamında TÜRMOB üyesi tüm Serbest Muhasebeci, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler, TÜRMOB Kredi Destek Paketi'nden faydalanabilecektir.

Kredi Destek Paketi; Birlik üyesi meslek sahiplerinin, işletme ve personel giderlerinin finansmanı konusunda kullandırılabilecektir.

Ayrıca zorunlu stajını tamamlayarak ruhsat almış, mesleğe yeni başlayacak/başlamış olan serbest muhasebeci mali müşavir girişimcilerinin kendi iş yerlerini açabilmesi için ofis mobilyaları, sarf malzeme, bilgisayar ve ekipmanları ile LUCA Programı satın alımları konusunda da kullandırılabilecektir.

Kredi Özellikleri

Kredi Limiti
 
Kredi üst limiti 30.000 TL'dir.
 
Kredi Türü, Vadesi ve Geri Ödeme Şekli
  • Kredi, TL işletme kredisi şeklinde kullandırılacaktır.
  • Kredi vadesi, azami 6 Ay Anapara Ödemesiz Dönem olmak üzere toplam azami 36 Ay'dır.
  • Kredi geri ödemeleri, Aylık Eşit Taksitli  veya 3 Ayda Bir Eşit Taksitli şekilde yapılacaktır.

Krediye Uygulanacak Faiz Oranı

  • 1-24 Ay Vade Aralığı İçin: Yıllık % 9,5
  • 25-36 Ay Vade Aralığı İçin: Yıllık % 10,5 faiz oranı uygulanacaktır.

Krediye Uygulanacak Komisyon Oranı

  • % 0,5 kredi komisyonu tahsil edilecektir.

Ücretsiz Bankacılık İşlemleri Muafiyeti

Kredi Destek Paketi'nden faydalanan TÜRMOB üyeleri, aşağıda belirtilen Bankacılık İşlemlerini yine belirtilen adetlerde İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığıyla 6 ay boyunca ücretsiz olarak gerçekleştirebilecektir.

İŞLEMLER ADET*
EFT 50

Havale

100
Bankamız Diğer Banka Çek Tahsilatı 250

*Belirtilen adetler aylık kullanım hakkı olup bir sonraki ay tekrar yenilenecektir. Bir önceki aydan kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devredilmeyecektir.

Halkbank’ta Hesaplara LUCA ile Muhasebe Etkisi

Banka hesap hareketleri Halkbank’ta ücretsiz muhasebeleşiyor. Halkbank-TÜRMOB işbirliğiyle hayata geçen  “LUCA otomatik muhasebe entegrasyon sistemi” ile yoğun zaman ve işgücü alan muhasebeleştirme işlemleri artık otomatik hale geliyor.

Luca–Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu uygulamasından, Luca muhasebe programını kullanan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ile onların muhasebe kayıtlarını tuttuğu Bankamız müşterileri yararlanabilecek.

Detaylar için tıklayınız.

BAŞVURU

TÜRMOB Kredi Destek Paketi'ne başvurmak için tıklayın

Biz Siz Arayalım

Bu ürünümüz ile ilgileniyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;