Eleman.net
HALKBANK'TAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE BİR DESTEK DAHA!

ELEMAN.NET’TE KOBİ’LERİMİZE ÖZEL %30 İNDİRİMLİ İLAN FIRSATI!

Eleman ihtiyacı olan KOBİ’ler, Halkbank sayesinde aradıkları elemanları eleman.net ile yüzde 30 indirimli bulma fırsatına sahip olacak. KOBİ’ler kampanyaya 05 Şubat 2018-06 Nisan 2018 tarihleri arasında dahil olabilecekler.

KOBİ’lerin indirimli ilan fırsatından yararlanabilmesi için halkbankkobi.com.tr’ye ücretsiz üye olduktan sonra kampanyaya katılarak alacakları Kampanya Kodu’nu, eleman.net sayfasında paket alımı esnasında ilgili alana giriş yapmaları yeterlidir. Kampanya kapsamında KOBİ'ler;

  • 1-3-6-12 ve 24 ilan paketleri, 
  • Sınırsız ilan
  • Sınırsız veritabanı
  • Sınırsız ilan + veritabanı

olmak üzere tüm ürünlerde %30 indirimden yararlanabilecektir.

Kampanya Detayları ve Katılım için Yapmanız Gerekenler

1) Halkbankkobi.com.tr'ye üye olunuz. >>> Üyelik için tıklayınız.
2) Kampanya sayfasının sonunda yer alan Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak Kampanya Kodunu alınız.
3) Kampanya Kodu’nu, elaman.net sayfasında üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra paket alımı sırasında ilgili alana giriniz.>>> Eleman.net Üyelik ve Paket Alımı için tıklayınız.
4) Kampanya 06 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
5) Kampanyaya her KOBİ sadece bir kez dahil olabilir. Kampanya eleman.net’te yer alan başka kampanyalarla birleştirilemez.
  
*TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. İş bu kampanya kapsamında satın alınacak mal ve hizmetlerle ilgili olarak PİKO DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş(ELEMAN.NET) ile müşteri arasında doğacak ihtilaflarda, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.  taraf olmayacağı gibi satın alınan mal ve hizmetlerin ayıbı ve kusuru ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

FIRSAT KUPONU
Eleman.net
Eleman.net
Fırsat Kodu
login
Kampanya 06.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.